Prosto z pieca

Jest to mała rodzinna piekarnia, która powstała na Roztoczu – jednym z najczystszych regionów w całej Polsce. Od ponad 3 lat dzielą się smakiem swoich wypieków z większym gronem konsumentów, natomiast doświadczenie w wyrabianiu wypieków było zbierane od ponad 15 lat.

Jakość pieczywa i tradycyjne receptury pozostają bez zmian, do produkcji używane są lokalne produkty, nie są używane żadne polepszaczy i gotowe mieszanki. Chleby Prosto z pieca są wyrabiane wyłącznie na naturalnym żytnim zakwasie. Proces produkcji jest dość długotrwały – od zaczynu do wystygnięcia, zajmuje prawie dobę.

 W ofercie można znaleźć klasyczne chleby jak np. Żytni na zakwasie z ziarnami, tradycyjne chleby mieszane - Tradycyjny pszenno-żytni lub Wiejski, ale także smaki mniej oczywiste jak Żytni na zakwasie z kurkumą i pieprzem czy żytni na zakwasie z białą kaszą gryczaną.

*Chcąc dostarczyć dla Państwa jak najświeższy produkt oraz by usprawnić proces produkcji, zamówienia będą zbierane do wtorku a wysyłane w każdy czwartek.

Chleby - Prosto z pieca

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl