Restauracje | Hotele | Biura

Biura | Hotele | Restauracje

HoReCa i Biura

Kawa|Sprzęt|Szkolenia

Jeśli szukasz dla swojej restauracji, kawiarni, hotelu lub biura, dobrej kawy, to jesteś we właściwym miejscu. Pomożemy Ci dobrać sprzęt, który będzie spełniał oczekiwania twojego biznesu.

Dobierzemy odpowiednią mieszankę kawy z naszej palarni, która będzie spełniała oczekiwania twoich gości.

Przeszkolimy waszych pracowników tak aby mogli zaparzyć filiżankę najlepszej kawy, która będzie spełniała ich oczekiwania.

Jesteśmy w stałym kontakcie aby zapewnić najwyższej jakości serwis.

 

Marka własna

Jeśli szukasz kawy lub czekolady z własnym logo na opakowaniu, to jesteś we właściwym miejscu. My palimy, my pakujemy i dostarczamy. Masz na to swój pomysł? – Super! Jeśli nie masz, zdaj się na nasze doświadczenie, niepowtarzalna kawa lub czekolada i wyjątkowy wygląd opakowania – to wszystko zapewni 100% satysfakcji twoich klientów.

 

Spersonalizowane prezenty

Jeśli szukasz dla pracowników, partnerów biznesowych niepowtarzalnego prezentu to jesteś we właściwym miejscu. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane zestawy, które sprawią przyjemność każdemu. Świeża kawa z naszej palarni, czekolada i praliny własnej produkcji „bean to bar”, naturalne miody, oleje i inne regionalne specjały – to wszystko i nie tylko może znaleźć się w twoim firmowym zestawie.

Ziarna kawy

Palenie kawy

Sprawdzenie jakości kawy

Świeżo wypalona kawa

pakowanie kawy

dostawa kawy

Zadzwoń do nas

Napisz do nas

Odwiedź nas

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl