KAWA

Palarnia kawy Galicya Cafe to gwarancja najlepszej kawy.  Podstawą naszych produktów są wysokogatunkowe ziarna kawowe sprowadzone bezpośrednio z farm kawowych oraz poprzez sprawdzonych dostawców z Polski i innych krajów Unii Europejskiej. Manufakturowy charakter produkcji umożliwia nam indywidualne podejście i najwyższą staranność w procesie palenia, a wieloletnie doświadczenie owocuje optymalnym zbalansowaniem smaków i aromatów. 

Nasza kawiarnia i Sklep firmowy Galicya Cafe znajduję się w uroczym, renesansowym Zamościu. W samym sercu Roztocza –na zamojskim Rynku Solnym znajdziesz chwilę wytchnienia i czas aby podziwiać piękno zabytkowej architektury Starego Miasta, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a wszystko to przy filiżance dobrej kawy od Galicya Cafe.

Galicya Cafe oferuje szeroki wybór świeżo palonych,  wysokiej jakości kaw ziarnistych. Wśród nich znajdziesz:

Kawowe Single to kawy w 100% z ziaren arabiki pochodzących z najlepszych plantacji, doskonale sprawdzą się w parzeniu metodami alternatywnymi, takimi jak drip, chemex, pour over, french press, syphon, itd.

Galicyjskie Espresso to autorskie mieszanki espresso przeznaczone głownie do parzenia w ekspresach ciśnieniowych, ekspresach automatycznych oraz kawiarkach. Wśród nich znajdują się zarówno mieszanki arabiki i robusty, jaki i mieszanki składające się wyłącznie z ziaren arabiki.

Kawy ekologiczne, które uprawiane są bez użycia środków chemicznych, a cały proces uprawy, logistyki oraz przetwórstwa  jest ściśle kontrolowany przez niezależnych ekspertów.

Jeśli chcesz napić się najlepszej kawy, wybierz, odpowiednią dla Ciebie kawę Galicya Cafe - i Pij Tak Jak Lubisz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl